Darbs Amazonā: Uzziniet, kā pieteikties tiešsaistē

Iepazīstoties ar vakancēm Amazon, var atvērt durvis uz daudzām iespējām mūžizglītībā vairākās jomās. 

Šis raksts ir veltīts, lai palīdzētu jums izprast tiešsaistes pieteikuma procesu, nodrošinot, ka esat labi sagatavots sākt savu karjeras ceļu ar vienu no lielākajiem tiešsaistes tirdzniecības gigantiem. 

ADVERTISEMENT

Mēs risināsim visu, sākot no darbavietas portāla navigācijas līdz panākumiem intervijā, palīdzot jums izcelties konkurences bagātajā darba tirgū. Beigās jūs skaidri sapratīsiet, kā pieteikties uz pozīciju, kas atbilst jūsu prasmēm un cerībām.

Amazonas izaugsme un darba tirgus ietekme

Amazonas attīstība ir bijusi ievērojama. Tā ir pārveidojusi mazumtirdzniecības ainavu un radījusi daudzas darba iespējas. 

Tās izaugsme ir izraisījusi būtisku nodarbinātības pieaugumu gan tieši uzņēmumā, gan netieši caur tās apgādes ķēdi un saziņā esošajiem pakalpojumiem. Tas ir pozitīvi ietekmējis darba tirgu, it īpaši reģionos, kur Amazon ir izveidojis noliktavas un birojus. 

ADVERTISEMENT

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka šī izaugsme ir izraisījusi arī pieaugošu konkurenci mazumtirdzniecības nozarē, ietekmējot tradicionālos iekštelpu veikalus. 

Kopumā Amazonas kāpums ir bijis svarīgs stimuls mūsdienīgajam darba tirgum, piedāvājot dažādas lomas dažādās nozarēs.

Amazones darba kategorijas

Amazone piedāvā dažādas darba iespējas, kas piemērotas dažādām prasmēm un interešu jomām. 

ADVERTISEMENT

Ir kaut kas katram, sākot no praktiskiem noliktavas darbiem līdz korporatīvām amatpersonām un attālinātiem darba piedāvājumiem.

 • Noliktavas un izpildei paredzētie darbi. Šie amati ietver inventāra pārvaldību, pasūtījumu sagatavošanu un nosūtīšanu. Tie ir būtiski, lai nodrošinātu laikus piegādi klientiem. Šajā kategorijā esošie amati bieži vien prasa fizisku darbu un var piedāvāt elastīgu grafiku.
 • Korporatīvie amati. Amazones korporatīvie amati aptver dažādas funkcijas, tostarp mārketingu, finanses un cilvēkresursus. Šie amati parasti ir biroju vidē un prasa specializētas prasmes un kvalifikāciju.
 • Attālinātie un virtuālie darbi. Uzņēmums sniedz iespējas attālinātajiem darbiem, it īpaši klientu apkalpošanā un tehniskajā atbalstā. Šie darbi piedāvā elastīgumu un ērtības darbiniekiem, kuri dod priekšroku strādāt no mājām.
 • Sezonas un nepilna laika iespējas. Amazone nolasa sezonāli, it īpaši pēkšņu ietiepumu laikā, lai apmierinātu palielināto pieprasījumu. Ir pieejami arī nepilna laika amati, kas nodrošina elastīgumu tiem, kam ir citas saistības.

Kā pieteikties darbam Amazon

Pieteikšanās process Amazon ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs. Interesenti var izpētīt iespējas un pieteikties tiešsaistē.

Navigējot pa Amazon karjeras vietni

Karjeras vietne ir galvenais portāls vakanto darba vietu piedāvājumu skatīšanai. Kandidāti var meklēt darba piedāvājumus atbilstoši atrašanās vietai, darba kategorijai un pieredzes līmenim.

Profila izveide un CV iesniegšana

Lai pieteiktos, kandidātiem jāizveido profils karjeras vietnē un jāiesniedz savs CV. Tas ļauj tiem sekot līdzi savas pieteikuma statusam un saņemt darba piedāvājumus.

Padomi, kā izcelt savu pieteikumu

Lai izceltu savu pieteikumu, parādiet savas unikālās prasmes un pieredzi, kas sakrīt ar darbu, uz kuru pieteicaties. Uzsvērt savus sasniegumus un to, kā tie varētu veicināt uzņēmuma panākumus.

 • Pielāgojiet savu dzīves aprakstu darba aprakstam, uzsverot piemērotās prasmes un pieredzi.
 • Izmantojiet skaidru un precīzu valodu, lai nodotu savu kvalifikāciju.
 • Izpētiet uzņēmumu un iekļaujiet savu sapratni par tā vērtībām un mērķiem savā pieteikumā.
 • Gatavojieties uz attiecībām, vingrinot atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem un parādot savas problēmu risināšanas spējas.

Alga un Ieguvumi

Uzņēmums piedāvā konkurences spējīgas algas un plašu ieguvumu paketi, lai piesaistītu un saglabātu augstākajiem talantiem. Uzņēmuma kompensācijas struktūra ir izstrādāta, lai atalgošana atbilstu veiktajam darbam un atbalstītu darbinieku finansiālo labklājību.

Konkurences spējas algu struktūras

Uzņēmums piedāvā godīgu kompensāciju, pamatojoties uz nozares standartiem, pieredzi un darba pienākumiem.

 • Noliktavas un izpildes centru amati: Vidējā pamatalga svārstās no 15 līdz 20 dolāriem stundā.
 • Korporatīvie amati: Algai ir plašs diapazons, atkarībā no amata un pieredzes līmeņa, taču vidēji svārstās no 60 000 līdz 150 000 dolāriem gadā.
 • Attālināti un virtuālie darbi: Kompensācija ir līdzīga biroja amatiem, ar klientu apkalpošanas amatiem, kas sākas no 15 dolāriem stundā.
 • Sezonas un nepilna laika iespējas: Samaksa parasti ir līdzīga pilna laika amatiem, procentuāli aprēķinot atkarībā no nostrādātajām stundām.

Veselības un labklājības priekšrocības

Tas sniedz dažādas veselības priekšrocības, lai atbalstītu darbinieku fizisko un garīgo labklājību. Tos ietver medicīnisko, zobārsta un redzes aprūpi un piekļuvi garīgās veselības resursiem. 

Uzņēmums arī piedāvā vēlmju programmas un iniciatīvas, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu. 

Turklāt darbiniekiem ir pieejamas veselības aprūpes pakalpojumi dažās izvēlētās atrašanās vietās. Amazon ir apņēmies nodrošināt, ka tā darbaspēks paliek vesels un atbalstīts.

Pensionu plāni un akciju opcijas

Darbinieki var plānot savu nākotni, izvēloties pensiju ietaupījumu iespējas, tai skaitā 401(k) plānu ar uzņēmuma atlīdzinājumu. 

Uzņēmums arī piedāvā akciju opcijas kvalificētiem darbiniekiem, ļaujot viņiem dalīties Amazon panākumos.

Šie labumi nodrošina ilgtermiņa finansiālu drošību un veicina darbinieku iesaisti uzņēmuma izaugsmē.

Darbinieku atlaidi un privilēģijas

Darbinieki bauda dažādas atlaižu un privilēģiju veidlapas, ieskaitot atlaidi uz precēm un pakalpojumiem, bezmaksas piekļuvi digitālajam saturam un ekskluzīvus piedāvājumus.

Uzņēmums piedāvā arī programmas kā Darbinieku palīdzības programmu (DPP) personīgai atbalstam un resursiem. Šīs priekšrocības ir sastāvdaļa no Amazon apņemšanās uzlabot darbinieku darba un dzīves līdzsvaru.

Intervijas Process

Amazon intervijas process ir izstrādāts, lai novērtētu kandidātu prasmes un saskaņu ar uzņēmuma vērtībām. Parasti tas ietver vairākas posmas, ieskaitot telefona pārbaudes, video intervijas un klātienes novērtējumus.

Izmēģinājumu veidi

Amazon veic tālruņa, video un personiskās intervijas. Attālinātajiem amatiem potenciālie kandidāti parasti tiek intervēti caur tālruņa intervijām, kas parasti ir pirmā solī, un tad seko video intervijas.

Gala novērtējumi ietver personiskās intervijas, kas bieži vien ietver vairākus posmus ar dažādiem komandas locekļiem. Šīs intervijas koncentrējas uz tehnikas prasmēm un kultūras piemērotību.

Gatavošanās Amazon vadības principiem

Amazon vadības principi ir centrālais elements tā intervijas procesā. Kandidātiem vajadzētu iepazīties ar šiem principiem un būt gataviem diskutēt par to, kā viņi ir tos demonstrējuši pagātnes pieredzē. 

Piemēri un stāsti, kas demonstrē vadības kvalitātes un problēmu risināšanas prasmes, ir būtiski veiksmīgai intervijai.

Bieži uzdotie intervijas jautājumi un kā uz tiem atbildēt?

Amazon intervijas bieži iekļauj uzvedības jautājumus, pamatojoties uz tās vadības principiem. Kandidātiem vajadzētu būt gataviem atbildēt uz jautājumiem, piemēram: “Pastāstiet par situāciju, kad jums radās izaicinājums, un kā jūs to pārvarējāt” vai “Kā jūs prioritizējat uzdevumus ātri mainīgā vidē?” 

Izmantojot STAR metodi (Situācija, Uzdevums, Darbība, Rezultāts), lai strukturētu atbildes, var izteikt skaidras un koncisus atbilžu.

Secinājumi: Amazon darba pieteikuma procesa navigēšana

Lai iegūtu darbu Amazon, ir jāsaprot tā pieteikuma procesa būtība, sākot ar labi izstrādāta rezumes iesniegšanu un beidzot ar veiksmīgu pārbaudes kārtas galānākšanu. 

Jūs varat palielināt savas veiksmes iespējas, izceļot savas atbilstošās prasmes, gatavojoties vadības principiem un trenējoties ar bieži uzdotajiem interviju jautājumiem. 

Izturība un sagatavotība ir būtiskas, pieteicoties darbam dinamiskā un konkurences bagātajā uzņēmumā kā Amazon.

Lasīt citā valodā