Töökohad Amazonis: Õpi, kuidas kandideerida online

Uurides töökohti Amazonis, avanevad uksed maailma erinevates valdkondades pakutavatele võimalustele. See artikkel juhendab sind läbi veebipõhise taotlusprotsessi ning tagab, et oled hästi ettevalmistatud alustamaks oma karjäärirännakut ühe suurima e-kaubanduse hiigeliga.

Käsitleme kõike alates tööportaali navigeerimisest kuni vestluse edukaks sooritamiseni, aidates sul esile tõusta konkurentsitihedal tööturul. Artikli lõpuks saad selgelt aru, kuidas kandideerida ametikohale, mis vastab sinu oskustele ja ambitsioonidele.

ADVERTISEMENT

Amazoni kasv ja tööturu mõju

Amazoni laienemine on olnud märkimisväärne. See on muutnud jaemüügi maastikku ning loonud arvukalt töövõimalusi. Selle kasv on toonud kaasa märkimisväärse tööhõive suurenemise nii otseselt ettevõttes kui ka kaudselt läbi selle tarneahela ja seotud teenuste.

See on positiivselt mõjutanud tööturgu, eriti piirkondades, kus Amazon on loonud ladusid ja kontoreid. Siiski on oluline märkida, et see kasv on samuti viinud suurenemiseni jaemüügisektoris, mõjutades traditsioonilisi tellis ja mört kauplusi.

Kokkuvõttes on Amazoni tõus olnud võtmefaktor, mis kujundab tänapäevast tööturgu, pakkudes mitmesuguseid rolle erinevates sektorites.

ADVERTISEMENT

Amazoni töövaldkonnad

Amazon pakub mitmekesiseid töövõimalusi, mis sobivad erinevate oskuste ja huvidega. Igaühe jaoks on midagi, alates praktilistest laotöödest kuni kontoripositsioonide ja kodust tööni.

 • Laohalduse ja täitmise töökohad Need ametikohad hõlmavad inventuuri haldamist, tellimuste pakkimist ja saatmist. Need on olulised tagamaks tellimuste õigeaegset kohaletoimetamist klientidele. Selles kategoorias olevad rollid nõuavad sageli füüsilist tööd ja võivad pakkuda paindlikke graafikuid.
 • Kontoripositsioonid Amazoni kontorirollid hõlmavad mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas turundust, rahandust ja personalitööd. Need ametikohad asuvad tavaliselt kontorikeskkonnas ning nõuavad spetsiifilisi oskusi ja kvalifikatsioone.
 • Kaug- ja virtuaaltöökohad Ettevõte pakub võimalusi kaugtööks, eriti klienditeeninduse ja tehnilise toe valdkonnas. Need töökohad pakuvad paindlikkust ja mugavust töötajatele, kes eelistavad töötada kodus.
 • Hooajalised ja osalise ajaga võimalused Amazon palgab hooajaliselt, eriti tipptasemel ostlemise ajal, et rahuldada suurenenud nõudlust. Osaajaga rollid on samuti saadaval, pakkudes paindlikkust neile, kellel on ka teisi kohustusi.

Kandideerimine tööle Amazonis

Amazoni kandideerimisprotsess on lihtne ja kasutajasõbralik. Huvitatud kandidaadid saavad võimalusi uurida ja kandideerida veebis.

Ametikohad Amazoni karjääri veebisaidil navigeerimine

Karjääride veebisait on peamine portaal tööpakkumiste jaoks. Kandidaadid saavad otsida ametikohti asukoha, töökategooria ja kogemustaseme alusel.

ADVERTISEMENT

Profii li loomine ja CV esitamine

Kandideerimiseks peavad kandidaadid loom karjääri veebisaidil ja esitama oma CV. See võimaldab neil jälgida oma taotluse staatust ja saada tööpakkumisi.

Näpunäited, kuidas muuta oma avaldus silmapaistvamaks

Selleks et oma avaldus silma paistaks, demonstreeri oma unikaalseid oskusi ja kogemusi, mis on kooskõlas töökohaga, millele kandideerid. Tõsta esile oma saavutused ja kuidas need saavad kaasa aidata ettevõtte edule.

 • Kohanda oma CV ametikirjeldusega, tõstes esile asjakohased oskused ja kogemused.
 • Kasuta selget ja lühikest keelt, et väljendada oma kvalifikatsioone.
 • Uuri ettevõtet ning lisa oma avaldusse arusaam selle väärtustest ja eesmärkidest.
 • Valmistu vestlusteks, harjutades vastuseid tavalistele küsimustele ja näidates oma probleemilahendusoskusi.

Palk ja hüved

Ettevõte pakub konkurentsivõimelist palka ja ulatuslikke hüvepakette, et meelitada ja säilitada tipptalente. Ettevõtte tasustamise struktuur on loodud premeerima tipptaset ning toetama töötajate finantsalast heaolu.

Konkurentsivõimelised palgastruktuurid

Ettevõte pakub ausat tasustamist, mis põhineb tööstusharu standarditel, kogemusel ja töökohustustel.

 • Ladu ja tellimustöökeskuse rollid: Keskmised põhipalgad jäävad vahemikku 15 kuni 20 dollarit tunnis.
 • Korporatiivsed ametikohad: Palgad varieeruvad laialdaselt rolli ja kogemustaseme alusel, kuid keskmiselt jäävad vahemikku 60 000 kuni 150 000 dollarit aastas.
 • Kaugtöö ja virtuaalsed töökohad: Tasustamine sarnaneb kontoritöödega, kus klienditeeninduse ametikohad algavad umbkaudu 15 dollarilt tunnis.
 • Hooajalised ja osalise tööajaga võimalused: Tasu on üldiselt võrdne täiskoormusega ametikohtadega, arvestatuna töötatud tundide järgi proportsionaalselt.

Tervise ja heaolu eelised

See pakub erinevaid tervise eeliseid, et toetada töötajate füüsilist ja vaimset heaolu. Nende hulka kuuluvad meditsiini-, hambaarsti- ja nägemishüvitis ning juurdepääs vaimse tervise ressurssidele.

Ettevõte pakub ka heaolu programmid ja algatusi tervisliku elustiili edendamiseks. Lisaks on töötajatel juurdepääs valitud asukohtades asuvatele tervishoiuteenustele. Amazon on pühendunud tagama, et nende tööjõud jääb tervena ja toetatuna.

Pensionikavad ja aktsiaoptsioonid

Töötajad saavad tulevikuks planeerida, valides pensionikogumisvõimaluste hulgast, sealhulgas 401(k) plaan koos ettevõtte poolt pakutava toetusega. Ettevõte pakub ka aktsiaoptsioone abikõlblikele töötajatele, võimaldades neil osaleda Amazoni edus.

Need hüved tagavad pikaajalise finantskindluse ja motiveerivad töötajaid panustama ettevõtte kasvu.

Töötajate allahindlused ja hüved

Töötajad naudivad mitmesuguseid allahindlusi ja hüvesid, sealhulgas allahindlusi toodetele ja teenustele, tasuta juurdepääsu digitaalsele sisule ja eksklusiivseid pakkumisi.

Ettevõte pakub ka programme nagu Töötaja Abiprogramm (EAP) isikliku toe ja ressursside jaoks. Need hüved on osa Amazoni pühendumusest töötajate töö-elu tasakaalu parandamisele.

Intervjuu protsess

Amazoni intervjuu protsess on loodud selleks, et hinnata kandidaatide oskusi ja nende sobivust ettevõtte väärtustega. Tavaliselt hõlmab see mitut etappi, sealhulgas telefonisõelumist, videointervjuusid ja isiklikke hindamisi.

Intervjuu tüübid

Amazon viib läbi telefonivestlusi, videovestlusi ja isiklikke vestlusi. Kaugtöö puhul on tavaliselt esimene samm telefonivestluste kaudu kandidaatide intervjueerimine, millele järgnevad videovestlused.

Lõplikud hindamised hõlmavad isiklikke vestlusi, mis sageli hõlmavad mitut ringi erinevate meeskonnaliikmetega. Need vestlused keskenduvad tehnilistele oskustele ja kultuurilisele sobivusele.

Valmistumine Amazoni juhtimispõhimõtete jaoks

Amazoni juhtimispõhimõtted on kesksel kohal selle vestlusprotsessis. Kandidaadid peaksid nende põhimõtetega tutvuma ja olema valmis arutama, kuidas nad on neid oma varasemates kogemustes näidanud.

Näited ja lood, mis demonstreerivad juhtimiskvaliteete ja probleemide lahendamise oskusi, on eduka vestluse jaoks olulised.

Tavalised vestlusintervjuu küsimused ja kuidas nendele vastata?

Amazoni vestlused hõlmavad sageli käitumispõhiseid küsimusi, mis põhinevad selle juhtimispõhimõtetel. Kandidaatidel peaks olema valmidus vastata küsimustele nagu ‘Räägi mulle olukorrast, millega silmitsi seisid, ja kuidas sellest üle saite’ või ‘Kuidas prioriteetide seadmist kiire tempoga keskkonnas mõistate?’

Vastuste struktureerimiseks saab kasutada STAR meetodit (Olukord, Ülesanne, Tegevus, Tulemus), et edastada selgeid ja lühikesi vastuseid.

Lõppsõnad: Amazoni töötaotluse protsessi navigeerimine

Et saada tööd Amazonis, tuleb mõista nende taotlusprotsessi alates hästi koostatud CV esitamisest kuni edukate vestlusvoorudeni. 

Oma võimalusi õnnestumiseks saate suurendada, rõhutades asjakohaseid oskusi, valmistudes juhtpõhimõtetele ja harjutades tavalisi vestlus küsimusi. 

Püsivus ja ettevalmistus on võtmetähtsusega Amazoni sarnase dünaamilise ja konkurentsitiivse ettevõtte juurde kandideerimisel.

Loe teises keeles